Synpunkter
Kontakta biblioteket
* Fältet måste fyllas i
*
*
*
Kontakt
Kontaktuppgifter
 

Marie Larsdotter (fd Ohlsson)
Bibliotekschef
0240-66 02 00
marie.ohlsson@smedjebacken.se

  Marie

 


Maria Höglund Boberg
Barn- och ungdomsbibliotekarie
0240-66 03 78
maria.hoglund.boberg@smedjebacken.se

 



David Lundgren
Social- och arbetsplatsbibliotekarie,
Boken kommer, Fjärrlån

0240-66 02 82
david.lundgren@smedjebacken.se
 

David

Elisabeth Hedberg
Biblioteksassistent
Boken Kommer
0240-66 02 24
elisabeth.hedberg@smedjebacken.se
 

Elisabeth

Barbro Persson
Biblioteksassistent
0240-66 02 84
barbro.persson@smedjebacken.se
 

Personal

Eija Johansson
Biblioteksassistent och Skolbiblioteksassistent

0240-66 01 68
eija.johansson@smedjebacken.se

 

 Eija Johansson

 

   
Söderbärke Folk- och skolbibliotek

Gunhild Wallenius
Bibliotekarie, filialföreståndare
0240-66 88 80
gunhild.wallenius@edu.smedjebacken.se

 

 

Skolbibliotekscentralen

Roger Skoglöf
Bibliotekarie, skolan
0240-66 02 81
roger.skoglof@smedjebacken.se

 

 Roger

Bergaskolans bibliotek

Anna-Karin Lundin Brandt
Skolbiblioteksassistent
0240-66 02 73
annakarin.lundin.brandt@smedjebacken.se

  Anna-Karin

 

 

Vi vill gärna få respons från dig vad gäller våra tjänster. Om du vill skicka kommentarer och synpunkter till oss kan du använda något av våra kontaktformulär nedan. 

 

Kontakta biblioteket

Inköpsförslag

Fjärrlåneansökan

 

Du kan även kontakta oss via e-post, telefon eller brev:

 

E-post:

dina kommentarer@biblioteket.se

 

 

Adress: 
Telefon: 

 

 

 

Logga in
Inköpsförslag
  • Logga in för att skicka meddelande till biblioteket