synpunkter
Kontakta biblioteket
* Fältet måste fyllas i
*
*
*
Artiklar: visa en viss artikel
Personal
 

Marie Larsdotter (fd Ohlsson)
Bibliotekschef
0240-66 02 00
marie.ohlsson@smedjebacken.se

  Marie

 


Maria Höglund Boberg
Barn- och ungdomsbibliotekarie
0240-66 03 78
maria.hoglund.boberg@smedjebacken.se

 



David Lundgren
Social- och arbetsplatsbibliotekarie,
Boken kommer, Fjärrlån

0240-66 02 82
david.lundgren@smedjebacken.se
 

David

Elisabeth Hedberg
Biblioteksassistent
Boken Kommer
0240-66 02 24
elisabeth.hedberg@smedjebacken.se
 

Elisabeth

Barbro Persson
Biblioteksassistent
0240-66 02 84
barbro.persson@smedjebacken.se
 

Personal

Eija Johansson
Biblioteksassistent och Skolbiblioteksassistent

0240-66 01 68
eija.johansson@smedjebacken.se

 

 Eija Johansson

 

   
Söderbärke Folk- och skolbibliotek

Gunhild Wallenius
Bibliotekarie, filialföreståndare
0240-66 88 80
gunhild.wallenius@edu.smedjebacken.se

 

 

Skolbibliotekscentralen

Roger Skoglöf
Bibliotekarie, skolan
0240-66 02 81
roger.skoglof@smedjebacken.se

 

 Roger

Bergaskolans bibliotek

Anna-Karin Lundin Brandt
Skolbiblioteksassistent
0240-66 02 73
annakarin.lundin.brandt@smedjebacken.se

  Anna-Karin
Facebook Facebook
Logga in
Kontakta biblioteket

Smedjebackens bibliotek Malmgatan 4,

777 31 Smedjebacken

Tfn: 0240 - 66 02 80

Fax: 0240 - 767 63 bibliotek@smedjebacken.se

Söderbärke bibliotek

Kyrkskolan Klockarvägen 5,

777 60 Söderbärke

Tfn: 0240 - 66 88 80

Fax: 0240 - 59 42 02

Inköpsförslag
  • Logga in för att skicka meddelande till biblioteket